Wynajem samochodów wspaniałej marki Porsche i nie tylko!!!

Organizacja eventów motoryzacyjnych na Torze "Poznań" i nie tylko...

O firmie

Fascynaci sportowej jazdy samochodem, chcąc się podzielić wrażeniami i zarazić pasją tych, którzy do tej pory nie mieli okazji prowadzić Porsche na profesjonalnym Torze Wyścigowym jakim jest Tor "Poznań",  stworzyło projekt Carrera Cars Team 

Z czasem pojawiły się w ofercie sportowe samochody innych marek oraz inne tory... ale idea została ta sama!
Carrera Cars Team nadal prowadzona jest przez entuzjastów dla których liczy się indywidualne podejście do klienta, jak najlepszy z nim kontakt i wspólna jazda... nam wciąż sprawa to ogromną frajdę!!! :)

Nie musisz być właścicielem super szybkiego luksusowego Porsche lub innego, aby wziąć udział w Tor Poznań Track Day - Akademii Sportowej Jazdy Porsche lub imprezach Carrera Cars Team organizowanych na innych torach europejskich takich Nurburgring, Spa-Francorchamps, Guadix, Malmi-Helsinki

Dodatkowo Twoja jazda może zostać nagrana dwoma kamerami HD (kierowca, pasażer + onboard)! Taki film to niezapomniana pamiątka, którą zawszę będziemy mogli obejrzeć.

 

 

Też możesz mieć podobny film z sobą w roli głównej dzięki możliwości filmowania Twojej jazdy na torach za pomocą dwóch kamer rejestrujących obraz z wnętrza samochodu oraz trasę przejazdu.! Sprawdź!